Žiri – Insport Škofja Loka 6:5 (0:0, 4:2, 2:3)
Egart 2+1, Ritonja 0+3, Proj, Burnik in Oman 1+0, Triler 0+1

Prvih 20 minut je minilo v znamenju previdne igre, maloštevilni poizkusi pa so bili lahek plen vratarjev Žirov in našega Eržena. V 2. tretjini se je dvoboj razživel, bolj odprti postavitvi ekip pa so bolje izkoristili domači in povedli s 4:2. 6 minut do konca je Egart z drugim zadetkom izid poravnal. Sledila je infarktna končnica. Ob številčni prednosti Insporta je najprej Novak zadel za prednost Žirov, Oman pa je hitro izenačil. Gostje so dobili novo priložnost v “powerplayju”, vendar so pozabili na domačega igralca, ki je natančno meril za drugo točko Žirov.

Insport mladi – Polanska banda 5:7

Peklaj 2+1, Oblak, Tomc in Šubic 1+0, Žnidar 0+1

V soboto 26. 11. je bila na sporedu tekma med domačimi FBK Insport Mladi ter gostujočo ekipo FBK Polanska Banda. Tekma, ki se je pričela ob 17h, je na Podnu postregla z borbeno in napeto igro, ki pa se je končala z izidom 7:5 v prid gostom. V prvo tretjino so bolj odločno stopili gosti čeprav so Mladi hitro zadeli in po dvajsetih minutah je bil izid 1:4. V drugi tretjini pa so se prebudili tudi domači in že v prvi minuti zadeli, temu pa sta sledila še zadet kazenski strel in mojstrovina Gorazda Tomca. Rezultat se je izenačil in na sredi tekme je bil rezultat poravnan na 4:4. Po ponovnem vodstvu gostov so domači še enkrat izenačili. Na žalost pa Mladi niso znali nagraditi svoje odlične in borbene igre, gosti pa unovčili svoje izkušnje in z golom pred koncem druge tretjine in še enim za potrditev zmage v zaključku tekme odnesli domov še kako pomembne točke. Za odlično igro si pohvale zaslužijo vsi igralci saj so spet pokazali da kljub mladosti in neizkušenosti igrajo odrasel floorball vreden tekem na najvišjem državnem nivoju.