Polanska banda – Insport Mladi  5:8  (4:1, 2:2, 2:2)

strelci za Insport Mladi: Oblak L. 1+2,  Tomc B. 2+0, Žnidar in Tomc G. 1+1, Bohinc 0+1.

Insport Mladi so “gostovali” na Trati in so bili precej enakovreden tekmec Polanski bandi, s katerimi se bodo po vsej verjetnosti srečali v polfinalu. Sicer so prvi povedli Polanci in prvo tretjino končali s prednostjo 1:4, a povsem odmakniti se niso mogli, saj so tudi naši igralci znali zadeti. Res je sicer, da se je poznalo, da imamo v naših vrstah precej mlajših igralcev, ki pa se niso ustrašili izziva. Omenimo, da smo celo zdržali 5-minutno kazen na naši strani brez prejetega zadetka oziroma smo v tem času celo zadeli z igralcem manj. Prav tako Polanska banda ni uspela izkoristiti kazenskega strela, ko je vratar “prebral” namero nasprotnega igralca, kateremu je potem žogica ušla izpod nadzora. A pogosta igra z igralcem manj je vseeno zahtevala svoj davek, tako da so skozi celotno srečanje vodili z najmanj dvema goloma prednosti. Kljub temu da je bil Insport Mladi na papirju v podrejenem položaju in da so na koncu slavili Polanci, je splošen vtis vseeno dober in lahko optimistično pričakujemo naslednje tekme.

Insportova prva ekipa pa se je na Podnu pomerila z Žirovci in jih ukrotila z 8:2.

Insport Škofja Loka – Žiri 8:2 (2:0, 4:2, 2:0)

Strelci za Insport: Burnik 3+1, Ritonja 0+4, Habjan 2+1, Žontar, Proj in Dolenc 1+0, Križaj 0+1

Insportovci so bili odločeni maščevati poraz v Idriji, ko so Žiri slavile po dramatični končnici. Tokrat so bili gostje številčno oslabljeni, s  7 igralci in vratarjem niso imeli večjih možnosti. Vseeno so se hrabro borili, Insportovcem pa žogica dolgo ni stekla. V 2. tretjini so domači vendarle zaigrali nekoliko bolje in si zagotovili varno prednost 4 zadetkov, ki so jo v zadnjem delu še nadgradili. To je bila najslabša predstava v tem koledarskem letu, a Insport vztraja v  zmagovalnem ritmu.

Insportovi članski ekipi se bosta v naslednjem, zadnjem krogu  rednega dela 1.SFL pomerili med seboj. Tekma bo že naslednjo soboto, 12.3. ob 17h na Podnu.