1. SFL, 1. polfinalni tekmi, 17.3., Škofja Loka:

Polanska banda – Insport B 6:3 (2:2, 2:0, 2:1), v seriji 1:0

Pustavrh 0+4, Ržek 3+0, G. Mesec 1+1, Kovač  in Bizjak 1+0, M. Mesec 0+1; B. Tomc 2+0, Oman 1+0, Peklaj, Dagarin in Bohinc 0+1

B ekipa je v bolj tesni tekmi kot kaže rezultat morala priznati premoč Poljancem. Ti so dvoboj odločili v dveh kratkih obdobjih, ko so bili uspešni po dvakrat in povečali vodstvo pred tekmecem. Ločani so žal zapravili preveč ugodnih priložnosti, vendar bo z boljšo realizacijo prišel tudi željen rezultat.

Insport A – Borovnica 7:8 (3:0, 1:2, 3:6), v seriji 0:1

Triler in Oman 2+1, Habjan 1+1, Košenina in  Žontar 1+0, Burnik, Križaj in Ritonja 0+1; Korošec 3+1, Vehovec, M. Kohne in B. Kohne 1+1, Ambrožič in Stražišar 1+0, Komatar 0+1

Domači so kot brzovlak krenili v prvi polfinalni obračun, pred številnimi gledalci je igra lepo tekla, Triler, Oman in Košenina pa so poskrbeli za udobno prednost. Sredi tekme so se začeli pojavljati prvi znaki živčnosti pri Insportu, ko žogica ni več hotela v gol. Borovnica je v powerplayju znižala, Žontar pa je z razdalje hitro pomiril situacijo. Vseeno se gostje niso predali in z vstrajnostjo v 47. minuti prišli do vodstva. Rumeno-črni so se za hip zbrali in povedli s 6:5. V končnici je bil za Insportovce usoden Korošec, ki je z dvema zadetkoma popeljal Borovnico do “breaka”. V zadnji minuti sta padla še 2 gola, najprej v prazno Insportovo mrežo, nekaj sekund do konca pa je Bajca premagal še Oman za končnih 7:8. Ločanom na 2. tekmi tako ne preostane nič drugega kot igra na vse ali nič.

Hvala navijačem in Vidu Erženu ter Lenartu Megušarju za pomoč pri organizaciji dogodka!