1SFL & IFL, 1. krog, 15.9.2018, Poden:

Insport A : FBC Borovnica 7:2

STATISTIKA TEKME

Insportovci so odlično začeli prvenstvo in vpisali 3 točke za zmago po rednem delu nad lanskim državnim prvakom iz Borovnice. S hitrim tempom so predvsem ob koncih tretjin prihajali do zadetkov. Dobro so igrali vsi trije napadi, ki so zaprli poti do vrat Kržišnika in nasprotniku dovolili le 10 strelov v okvir.  Po nekaj nervoznih začetnih minutah so se ločani zbrali in začeli s prtisikom na nasprotnikova vrata, vendar pa so za prvi zadetek potrebovali več kot pol prve tretjine, ko je zadel novinec v ekipi Tevž Bohinc, tik pred koncem prvega dela pa je na 2:0 povišal Oman. V drugi tretjini se je nadaljevala dominacija Insporta, saj so gostje premogli le en strel v okvir odličnega vratarja domačih Kržišnika. Insportovcem do živega ni prišla niti igra z igralcem manj, po tretjini pa je na semaforju pisalo 5:0. V tretji tretjini je nekaj nezbranosti v obrambi povzročilo da so gostje dvakrat zadeli, nato so poskusili še z igro brez vratarja, kar sta izkoristial slavljenec Anže Križaj in Blaž Tomc, ki sta žogico pospravila v nebranjeno mrežo za končen rezultat 7:2.

Tekmo smo v živo prenašali tudi na Facebook live.

1SFL, 1. krog, 15.9.2018, Poden:

Insport B : Polanska banda 2:15

Dodatno pomlajena B selekcija Insporta je tokrat razočarala. Mladeniči so v tekmo vložili premalo volje in energije, posledica pa je bil visok poraz proti štirikratnim finalistom iz Poljan.