Po uspehu na Dunaju sledila ledeno mrzla prha v Komaromu.

Za Insportovci je naporen vikend. V soboto so se že zgodaj zjutraj odpravili v avstrijsko metropolo z eno samo misijo – maščevati se za edini lanski poraz. Na neugodnem in manjšem kot običajnem igrišču so prikazali zelo tekočo igro in v 30. minuti povedli s 6:2. Sledilo je nekaj črnih minut, ko so domači jurišali proti vratom Eržena in se približali na gol zaostanka. Ločani so imeli pripravljen odgovor in se znova odaljili na +3, v zadnji tretjini pa so kontrolirali rezultat in tekmo mirno pripeljali do konca

Dunaj – Insport 8:11

Nedeljske tekme prvaku IFL res ne ležijo. Po mučenju s Krokodili v Budimpešti in porazu z Borovnico, so Ločani v Komaromu vpisali ničlo. Čvrsta madžarska zasedba je pokazala vse svoje znanje in na začetku 2. tretjine povedla s 4:0. Insportovci se niso ustrašili izziva, zabili trikrat zapored, nato pa hitro prejeli zadetek. V zadnjih dvajsetih minutah so Medvedi zadevali z mogočih in nemogočih položajev in dotolkli Insport kot že dolgo ne. Gostje niso bili psihološko pripravljeni na trdo borbo vseh 60 minut in so sklonjenih glav zapuščali mesto ob madžarsko-slovaški meji.

Komarom – Insport 10:4