Ekipa Insporta U19A je z zmago proti Borovnici s 7:15 dobila drugo polfinalno srečanje in se tako uvrstila v finale.

Borovnica u19 – Insport U19A  7:15  (2:3, 4:5, 1:7),  * z 2:0 v zmagah v finale napreduje Insport

strelci za Insport: Tomc B. 3+0, Dagarin 2+1, Oman 4+2, Žnidar 4+0, Triler 1+4, Žontar 1+0, Peklaj 0+1, Križaj 0+4.

Drugo srečanje ekip je bilo sicer na papirju v prid naši ekipi, prvo tekmo so namreč naši dobili z 12:2, a se je potem hitro pokazalo, da sta sobotni težki tekmi pustili nekaj sledi na naših igralcih. Z nekaj manj motivacije in zbranosti so namreč to pot tekmecu dovolili, da jih je prvi dve tretjini rezultatsko tesno spremljal, slabo pokrivanje v obrambi pa je pripeljalo do le kakšen zadetek ali dva prednosti za našo ekipo. Borovničani so se namreč potrudili in našim fantom dodobra otežili delo. Kljub terenski premoči igra Insporta ni bila najbolj povezana, so pa vseeno zmogli dovolj moči da so bili v rahli prednosti skozi večino tekme, Borovničani pa so kar nekajkrat še dodobra zaposlili našega vratarja. Ločani so malce bolj stopili na plin šele v zadnji tretjini, ko so si priigrali občutno prednost.

S to zmago so si tako zagotovili nastop v finalu, kdo pa bo njihov nasprotnik, pa še ni znano. Zelenci so namreč na povratni tekmi premagali Polansko bando z 8:14, zaradi česar bosta morali ekipi odigrati še tretjo polfinalno tekmo.