Minuli konec tedna je Insport v 1. SFL nanizal dve visoki zmagi, mladinci prav tako z zmagami, a tudi visokim porazom.

1.sfl 13.01.2018
Insport B – Polycom Brlog 11:3 (3:1, 6:1, 2:1)

Strelci za Insport B: Reven 1+0, Engelman 1+1, Tomc B. 3+0, Oman M. 2+1, Bohinc T. 2+0, Podobnik 1+1, Šubic 1+0, Oblak 1+1, Peklaj 0+4, Krajnik 0+1, Dagarin 0+1

Mladi igralci Insporta so v nekoliko okrnjeni postavi vseeno visoko ugnali Polycom. Kar dolgo časa je trajalo, da so se malce otresli treme in na plin nato stopili v drugi tretjini. Vratar Insporta je dobro krotil nevarne protinapade Polycomovcev, ki se niso predajali, obranil je tudi kazenski strel, enkrat pa so Insportovci uspeli zadeti z igralcem manj na parketu. Med strelce se je to pot vpisal tudi Jani Šubic, Luka Podobnik pa je dosegel tudi svojevrsten hat-trick: dosegel je gol, podal in bil tudi izključen za 2 minuti.

Insport A – Zelenci 25:4  (7:0, 11:0, 7:4)

Insport A ni imel težav z Zelenci, ki so na gostovanje v Škofjo Loko prišli s petimi oziroma šestimi igralci in vratarjem. Sicer so morali do prvega gola počakati deset minut prve tretjine, posebej pa se jim je odprlo v drugi tretjini, ki so jo dobili z 11:0. V tretji tretjini so nato malce upočasnili tempo in dopustili Zelencem nekaj več protinapadov, ko so gostje štirikrat zadeli. S tem se zmagovalni niz Insporta A nadaljuje.

U16, 14.01.2018, Borovnica

Ekipa A prav tako letos še ni izgubila in trenutno zaseda prvo mesto v skupni razvrstitvi, ekipi B in C, v kateri igrajo naši mlajši člani, pa sta na dnu lestvice.

Insport A – Olimpija 11:4
Insport B – Zelenci 1:6
Zelenci – Insport C 28:0
Insport B – Insport A 4:14
Polanska banda – Insport C 18:2

U11, 14.01.2018

Tudi v U11 naši mladinci še ne morejo ujeti korak s tekmeci saj letos še niso uspeli osvojiti točk.

Mojstrana – Žiri 4:9
Kranjska Gora – Borovnica 3:3
Polanska banda – Insport 9:2
Borovnica – Mojstrana 2:2
Žiri – Polanska banda 6:2
Insport – Kranjska Gora 4:7