Polanska banda – Insport Škofja Loka 9:7 (2:2, 3:1, 4:4)

Dagarin 3+1, Triler 1+2,  Burnik 1+1, Žontar in Egart 1+0,  Oman 0+1

Insportovci so drugo  zaporedno tekmo na Trati (tokrat v vlogi gostov) začeli zelo slabo saj so prejeli zadetek že v prvi minuti. Tudi  v nadaljevanju 1 . tretjine so le s težavo prihajali do priložnosti, precej dela pa je imel vratar Košir. Ob koncu 1. dela so Ločani le našli iskro v napadu za 2:2. Nato je sledilo obdobje boljše igre Insporta, ki je vse bolj prevzemal vajeti igre v svoje roke.  Vseeno so bili Poljanci učinkovitejši in na 2. odmor odšli z dvema goloma prednosti. V zadnjih 20 minutah je Insport napadel na vso moč in prvič prešel v vodstvo v 49. minuti.  Pustavrh je kmalu izenačil, Egart pa je poskrbel za novo prednost Insporta. Tako je ostalo do črnih zadnjih trenutkov, ko je Insport prejel 3 zadetke v prav toliko minutah, točki in dober položaj na lestvici pa so domov odnesli Poljanci.