Članski ekipi sta tudi to pot zmagali, ekipa A več kot tesno v zadnjih sekundah tekme proti Žirem s 4:3, člani B pa visoko proti Zelencem s 16:7. V U16 ekipa U16A še naprej zmaguje, v U11 pa smo zabeležili dva tesna poraza.

Insport A – Žiri  4:3 (3:0, 0:2, 1:1)

strelci za Insport: Egart 2+0, Oman N. 1+2, Habjan 1+1, Burnik 0+1.

Insport A je to pot v času kosila v domači dvorani Poden gostil vselej neugodno ekipo iz Žirov. Insportovci, ki so tokrat igrali v črnih dresih, so prvo tretjino začeli vzpodbudno s 3 zadetki v mreži gostov, a trdna obramba nasprotnika je preprečevala da bi Insportovcem uspelo pobegniti na višjo prednost. 3:0 je bil tudi rezultat prve tretjine.
V drugi tretjino je Insport krenil odločno z željo po povečanju prednosti, vendar so Žirovci držali trdno obrambo, ob enem pa Ločani niso bili učinkoviti ob zaključnih strelih. Žirovci so si pripravili številne priložnosti iz protinapadov in s tako imenovanimi “balončki” ogrožali sicer odličnega vratarja domačih Kržišnika. Druga tretjina se je tako končala z delnim izidom 0:1.
V tretji tretjini je Insport ponovno pritiskal, Žirovci pa so se ponovno branili, vendar domačim nikakor ni uspelo zadeti, pomagale niso niti izključitve na strani nasprotnika. Žirovci so tako vsega štiri minute pred koncem uspeli izenačiti izid na 3:3. Sledila je infarktna končnica in vsega 3 sekunde pred koncem je napadalcu Insporta Gašperju Egartu uspelo “zabiti” žogico v mrežo nasprotnika ter tako poskrbeti, da je zmaga ponovno ostala doma. Insport A tako še naprej ostaja edina ekipa, ki v 1. SFL ni oddala še niti točke.

Zelenci – Insport B  7:16 (2:5, 1:9, 4:2)

strelci za Insport: Peklaj L. 1+1, Dagarin 3+2, Tomc G. 4+3, Oblak L. 2+4, Tomc B. 5+2, Blažič 1+0, Bohinc 0+1, Žnidar 0+2.

Insport B je gostoval v Kranjski Gori, kjer so se srečali z Zelenci. Srečanje je bilo izredno živčno in stalno na robu incidenta, kar postaja na srečanjih Zelencev že kar stalnica. K sreči so naši fantje tudi to pot reagirali mirno in zbrano in v drugi polovici tretje tretjine tako rekoč prenehali igrati ter se spuščati v dvoboje z igralci Zelencev. Predvsem se niso pustili provocirati in raje na koncu prejeli kakšen zadetek več, kar ni vzelo sijaja visoki zmagi, samo da se je tekma končala brez pretepa. Zelenci so si na tej tekmi prislužili osem izključitev, naši fantje tri. Kakšno vzdušje je vladalo na tem srečanju in v dvorani, je zelo dobro povzel eden od naših igralcev, ki je po tekmi dejal le: “Pojdimo raje domov.” Po taki tekmi se tudi visoke zmage niso mogli niti veseliti, saj je bilo obnašanje Zelencev žal velika protireklama za ta šport.