Liga IFL:

FBK Insport Škofja Loka 8:2 KAC Floorball

Sobota, 17. 11. 2018

To pot je v ligi IFL v goste prišel Celovški KAC, s katerim so Insportovci na gostovanju imeli kar precej dela.
Prva tretjina se je začela s premočjo Insporta, ki je po 13. minutah vodil že s 3:0. Nato je sledil padec koncentracije v obrambi in KAC je do konca tretjine znižal na 3:2. V drugi in tretji tretjini so Insportovci ponovno prevzeli pobudo in s kombinatorno igri pridno polnili mrežo nasprotnika. KAC je ob koncu poskusil še z igro z vratarjem manj, kar je izkoristil Triler in postavil končni izid 8:2

Naslednji vikend prvo ekipo čaka gostovanje proti aktualnim državnim prvakom FBC Borovnica, na Vrhiniki, v soboto ob 16:00.

Državno prvenstvo U16:

Nedelja, 18. 11. 2018

V  “akciji” sta bili v tem vikendu tudi naši U16 ekipi, ki sta na domačem terenu odigrali 4 tekme, in vknjižili tudi 4 zmage:

Insport A U16 10:2 FBK Polanska banda U16

Insport A U16 11:3 FBC Borovnica U16

Insport B U16 14:4 Polanska banda U16

Insport B U16 9:5 Olimpija A U16

Državno prvenstvo U11

Naši člani do 11 let so prav tako igrali na domačem terenu, vknjižili so zmago in remi: