1.SFL, drugi finale
Insport – Polanska banda 7:8 (1:2, 3:3, 3:2, v podaljšku 0:1), *1:1 v zmagah

Strelci za Insport: Triler in Egart 2+0, Burnik in Oman 1+1, Dagarin 1+0, Habjan in Žontar 0+1

Prva polovica tekme je bila na las podobna prejšnji – Polanci so imeli rahlo terensko pobudo, oziroma več priložnosti, in bili v majhni rezultatski prednosti. Insportovci so tudi tokrat igrali v krču, ki zlepa ni popustil. Ko je Pustavrh v 32. minuti povečal vodstvo gostov na 4:1, so v dvorani Poden zazvonili vsi alarmi. Ločani so se predramili, Oman in Egart sta jih z lepima zadetkoma znova vrnila v igro. Kmalu pa so se v igro domačih spet prikradle napake, Polanci pa so 14 minut pred koncem 3. tretjine ušli na 3 zadetke prednosti. Trener Insporta Tomc je še nekoliko skrajšal klop in zaukazal višje pokrivanje. Bolj tvegana taktika se je Insportu izplačala, Dagarin je kmalu znižal na -1, po fantastičnem prodoru Burnika pa je bil izid na semaforju v 56. minuti 6:7. V zadnji minuti je loški golman Kržišnik zapustil svoja vrata, Insportova šesterica igralcev je imela precej težav pri organizaciji napada, vendarle pa so žogico nekako spravili do Trilerja, ki jo je 6 sekund pred sireno poslal za hrbet Tomažina.  Na vrsti je bil 10 minutni podaljšek. Insport je v njem pokazal precej več, vendar zadetka ni bilo. Je pa zato na drugi strani svojo priložnost izkoristil Logar in z zlatim golom poskrbel za 3., odločilno srečanje v napeti borbi za naslov prvaka, ki bo v soboto ob 19h na Trati.

1.SFL, druga tekma za tretje mesto
Insport Mladi – Borovnica 8:4 (1:1, 3:1, 4:2), *1:1 v zmagah

Strelci: Peklaj 4+1, Bohinc in Oblak 1+1, B. Tomc in Žnidar 1+0, G. Tomc 0+1

Mladi so tokrat prikazali povsem drugačen obraz kot na 1. dvoboju. Igra je imela rep in glavo, v zaključku so bili učinkoviti, v obrambi pa trdni. Ob koncu 2. tretjine in na začetku zadnje so si priigrali prednost 4 golov, ki je niso več spustili iz rok.