STATISTIKA TEKME

POSNETEK TEKME

VSV je Insportovcem sprva povzročal manj preglavic kot na prvi tekmi. Habjan in Tomc sta s po dvema zadetkoma do 36. minute poskrbela za udobno vodstvo, nato pa so se gostje preveč sprostili. Vztrajni Beljačani, ki se krčevito borijo za nastop v končnici tekmovanja, so do drugega odmora prepolovili prednost, v 47. minuti pa znižali na 3:4. A Insport je ekspresno odgovoril in v manj kot minuti sta Oblak in Tomc zabila za +3. V zaključku srečanja Ločani niso ničesar prepustili naklučju in osvojili nove 3 točke.

Insport je redni del IFL zaključil na prvem mestu s 26 točkami in gol razliko +37. Gašper Triler je zaenkrat zbral največ točk, Blaž Tomc je prvi golgeter lige, Luka Peklaj pa je največkrat podal. Škofjeloški klub je bil dominanten zlasti v prvi polovici tekmovanja, nato pa nekoliko popustil v formi, vseeno pa končnico pričakuje na 1. mestu. Tekmec v polfinalu (igra se na 1 tekmo, ki bo 23. februarja ob 16:45 na Podnu) bo eden izmed koroških klubov ali pa Polanska banda.